Siden er beregnet for helsepersonell. E2012-0161. 02.02.2012

Skriv ut siden
PEP - Etterutdanning for leger og helsepersonell

Dere leger er de viktigste formidlere av nødvendig informasjon om sykdom og medisinsk behandling til egne pasienter.

                                                     
 


Pfizer har forsket frem og utviklet legemidler innenfor mange terapiområder og ønsker å  være en partner for faglig oppdatering.

Pfizer har som mål å tilby alle leger fagmøter med høy standard innenfor sykdomsområder der vi har inngående kunnskap. Vi ønsker å gi det beste etterutdanningstilbudet innenfor rammer satt av våre myndigheter.

Lokale PEP-møter med anerkjente foredragsholdere finner sted i hele Norge. PEP har regionale gruppeledere som er erfarne allmennleger.

 

 

Sist oppdatert 31. januar '2012


PEP skal være:

  • Kollegial møteplass
  • Faglig og lokalt nettverk
  • Fokus på klinisk relevante tema
  • Etterutdanning med høy faglig standard

Pfizer AS, Postboks 3, 1324 Lysaker | Tlf: 67 52 61 00 Faks: 67 52 61 99 | | Pfizer AS har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til.
Bruksvilkår og behandling av personopplysninger |
Informasjon om cookies